Akcja “Szkoła z Sercem”.

05.01.2023 r. zakończyliśmy zbiórkę korków w ramach akcji Szkoła z Sercem. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę. Jak co roku, ilość zebranych korków była imponująca. Dziękuję moim kochanym wolontariuszom za ważenie, pakowanie i przygotowanie korków do odbioru. Zwycięzcami konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

Kategoria Przedszkole:

miejsce pierwsze: Pola Myśliwiec z grupy delfinki,

miejsce drugie: Stanisław Ziółkowski z grupy motylki,

miejsce trzecie: Hanna Chojnacka z grupy żabki,

w kategorii klas “0” – 3:

miejsce pierwsze: Stanisław Bukowski z klasy “0”b,

miejsce drugie: Maja Bystrek z klasy 1b,

miejsce trzecie: Julia Bralska z klasy “0”b,

w kategorii klas 4 – 8:

miejsce pierwsze: Kamila Śliwińska z klasy 6b,

miejsce drugie: Maciej Kapturkiewicz z klasy 5b,

miejsce trzecie: Amelia Turos z klasy 6b.

Gratulujemy Zwycięzcom! Dyplomy i nagrody wręczy Pani Dyrektor. Zachęcamy do angażowania się w kolejne przedsięwzięcia, bo “Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli”. Tekst: Renata Sawicka-Turek