Amazonki powróciły do Twierdzy.

Mimo obostrzeń pandemii , z zachowaniem środków ostrożności , Uczniowski Klub Sportowy ‘ Reduta” działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 oraz kadra wychowania fizycznego szkoły, zorganizowała wielobój sprawnościowo-zwinnościowy dla dziewcząt „Amazonka 2020”. Była to kontynuacja zawodów dla dziewcząt w tym roku, przerwana marcu epidemią koronowirusa. Dziewczęta startowały w konkurencjach gdzie była potrzebna szybkość, zwinność i koncentracja uwagi. Na parkiecie trwała walka do ostatniej konkurencji. A oto wyniki końcowe zawodów:

I miejsce – Klaudia Maćkiewicz

II miejsce – Wiktoria Ochal

III miejsce – Gabriela Grzybowska

Na zakończenie zawodów nagrody najlepszym wręczył dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 Zdzisław Szmytkowski.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski.