Amazonki w klasach 0 – III.

            Kolejnym etapem sportowej rywalizacji, w tym roku szkolnym,  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 był wielobój sprawnościowo-zwinnościowy dziewcząt „Amazonka 2023”. Tym razem wystartowały zawodniczki z klas 0 – III. Było wesoło, sympatycznie i sportowo. Wszystkie dziewczęta deklarowały , że będą walczyć do ostatnich sił. Dziewczęta dały z siebie wszystko. Wybrane do zawodów konkurencje wymagały od startujących szybkości, zwinności, odwagi i celnego oka.  Warto było czekać rok, aby zobaczyć ile w tych młodych kobietach woli walki , zaciętości, zaangażowania i przemożnej woli zwycięstwa. A oto  końcowe wyniki rywalizacji:

I miejsce – Lena Rojek

II miejsce – Wiktoria Sosnowska

III miejsce – Liliana Sala

            Nagrody, ufundowane przez UKS ”Reduta”, najlepszym wręczyła dyrektor  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 Emilia Napiórkowska  która pogratulowała wszystkim wspaniałej walki a zwycięzcom tytułów.

   Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski