Amazonki w przedszkolu 2021.

8 października w  Zespole Szkół w Modlinie Twierdzy, Uczniowski Klub Sportowy „ Reduta” zorganizował  wielobój sprawnościowo-zwinnościowy dla dziewcząt nazwany „Amazonka” na cześć mitycznych wojowniczek. To już cykliczne zawody rozgrywane od wielu lat. W pierwszych zawodach uczestniczyły dziewczęta z przedszkola. Walka na parkiecie była bardzo zacięta, liczył się każdy metr, każda sekunda. Do zdobycia korony potrzebna była wola walki, spryt oraz intuicja by w każdej konkurencji zdobyć jak największą ilość punktów. Chęć bycia najlepszą i doping kibiców sprawił, że prowadzenie zmieniało się prawie po każdej konkurencji. A oto wyniki zawodów:

I miejsce – Michalina Dębek

II miejsce – Antonina Walczak

III miejsce – Maja Strzeszewska

Na zakończenie zawodów wręczono tryumfatorkom nagrody ufundowane przez UKS” Reduta” a pozostałe uczestniczki zawodów zostały obdarowane owocami.

    Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski