Amazonki w przedszkolu.

Każdego roku , marzec w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, to czas rywalizacji dziewcząt w wieloboju sprawnościowo-zwinnościowym o mitycznej nazwie „ Amazonka”. W pierwszych zawodach uczestniczyły dziewczęta z przedszkola. Walka na parkiecie była bardzo zacięta, liczył się każdy metr, każda sekunda. Do zdobycia korony potrzebna była wola walki, spryt oraz intuicja by w każdej konkurencji zdobyć jak największą ilość punktów. Chęć bycia najlepszą i doping kibiców sprawił, że prowadzenie zmieniało się prawie po każdej konkurencji. A oto wyniki zawodów:

I miejsce – Nikola Sawicka

II miejsce – Julia Borkowska

III miejsce – Oliwia Siewruk

Na zakończenie zawodów Pani wicedyrektor ds. przedszkola Irena Wiśniewska wręczyła tryumfatorkom nagrody ufundowane przez UKS” Reduta” a pozostałe uczestniczki zawodów zostały obdarowane owocami.

Autor – Sławomir Krzeczkowski