“Andrzejkowy” czas w “Pszczółkach”.

W środę, 30 listopada w grupie „Pszczółki”  zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ obchodziliśmy Andrzejki. Przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb. Nie zabrakło  przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą wirującej butelki.  Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, liczb, magicznych przedmiotów. Z pomocą kolorowych piórek sprawdzały kim zostaną w przyszłości. Ustawiały buty, aby sprawdzić, który chłopiec pierwszy się ożeni i która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż. Rzucały pieniążkami do miski z wodą, aby spełniły się najskrytsze marzenia. Gwiazdki pozwoliły dowiedzieć się dzieciom, kim będą w przyszłości. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami przy muzyce. Dzień ten dostarczył przedszkolakom wiele radości. Każde dziecko wie, że wróżby i przepowiednie należy traktować z przymrużeniem oka, jako element dobrej zabawy.