Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim

BAL KARNAWAŁOWY

Bal Karnawałowy w Miejskim Żłobku nr1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

W dniu 05.02.2021r w naszym Żłobku odbył się Bal Karnawałowy. W tym dniu sala żłobkowa zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, zwierzątek, księżniczek, piratów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły, tańcząc w rytm skocznej muzyki, wśród kolorowych balonów i serpentyn. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Na zakończenie wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek. Rodzicom dziękujemy za kreatywność i pomysłowość w doborze strojów. Już dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszym żłobku.