Bal Karnawałowy w Miejskim  Żłobku nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Karnawał to czas zabaw i balów także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się maluszki ze żłobka 27 stycznia 2022r. podczas balu karnawałowego. Żłobkowicze z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Wystrój Sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał dom wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym maluszkom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal już za rok!!  

Bal Karnawałowy w Miejskim Żłobku nr1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

W dniu 05.02.2021r w naszym Żłobku odbył się Bal Karnawałowy. W tym dniu sala żłobkowa zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, zwierzątek, księżniczek, piratów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły, tańcząc w rytm skocznej muzyki, wśród kolorowych balonów i serpentyn. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Na zakończenie wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek. Rodzicom dziękujemy za kreatywność i pomysłowość w doborze strojów. Już dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszym żłobku.