Bal Karnawałowy w Miejskim Żłobku nr 1 w Modlinie Twierdzy.

,,Jak przystało na karnawał,
w Żłobku wielka jest zabawa.
Sale dziećmi wypełnione,
balonami przystrojone,
cały Żłobek kolorowy,
oto Bal Karnawałowy.’

W dniu 09.02.2023r.w naszym Żłobku odbył się Bal Karnawałowy. Bal karnawałowy dla naszych maluszków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Tego dnia już od rana w żłobku pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci wcieliły się w bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, pszczółki, strażaków, kowbojów… nie sposób wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi opiekunkami w zabawie, pozowały do zdjęć, odbijały i goniły balony. W przerwie nasi milusińscy skosztowali pyszny poczęstunek, który uzupełnił ich siłę na dalszą zabawę. Wspólna zabawa karnawałowa była pełna niespodzianek, tańców i konkursów wśród kolorowych balonów i serpentyn. Przyniosła wiele radości naszym wychowankom, wywołując uśmiech na niejednej buzi. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych balowych strojów.

Tekst: Marzena Bojar
Zdjęcia: Dorota Rusin, Sylwia Sosnowska