Bal Karnawałowy w przedszkolu w Modlinie Twierdzy.

Dnia 09 lutego 2023r. w Publicznym Przedszkolu nr 4 odbył się tak bardzo lubiany przez wszystkie dzieci Bal Karnawałowy. To wyjątkowy dzień pełen muzyki i wspaniałej zabawy. Już od rana w przedszkolu było bardzo kolorowo. Dzieci przebrane były za postacie z bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, wróżki, królewny, rycerzy, piratów, Spider-Man’ów i wielu, wielu innych bajkowych bohaterów… Do wspaniałej zabawy zachęcał wystrój sali: postacie z bajek, kolorowe balony, serpentyny, girlandy wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Dzieci bawiły się świetnie biorąc udział w pląsach i zabawach przy muzyce. Nie zabrakło tańców z balonami i kolorowych pociągów, które stworzyły prawdziwie karnawałową atmosferę. Dzieci miały okazję poznać nowe układy taneczne. Były również konkursy, w których dzieci bardzo chętnie uczestniczyły. Podczas prezentacji każde dziecko miało okazję pochwalić się swoim pięknym strojem. Wszyscy z zaciekawieniem podziwiali wygląd kolegów i koleżanek, odgadując bajkowych bohaterów. Bal karnawałowy przyniósł zarówno dzieciom, jak i wychowawcom wiele radości i pozwolił spędzić czas w miłej atmosferze. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych strojów. Czekamy z niecierpliwością na kolejny bal już za rok.

Tekst:  Magdalena Zakrzewska
Foto:  Magdalena Jurkiewicz – Łukasz