Bal Karnawałowy w przedszkolu.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 27.01.2022r w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku Panie  zachęcały do śpiewania znanych piosenek. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł. Oprócz kreatywnych i kolorowych zabaw, atrakcją dla przedszkolaków była sesja zdjęciowa w maskowo – balonowej scenerii oraz pyszny poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom a to przecież było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze. To ich energia i gotowość sprawiły, że tegoroczny karnawał zostanie  w pamięci na długo.  Radość dziecka, jego uśmiech to dla nas najwyższa ocena i bardzo się cieszymy, że udał się nam bal. Szkoda, że następny dopiero za rok. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.