BAL KARNAWAŁOWY Z BABCIĄ I DZIADKIEM W GRUPACH „0” A, B

„W karnawale, w karnawale przystrojone wszystkie sale. Dookoła przebierańcy każdy skacze, każdy tańczy”.

Mimo niskiej temperatury 23 stycznia był najcieplejszym dniem w roku, na który dzieci z grup „0” A  i „0” B czekały z wielką niecierpliwością. Serduszka zerówkowiczów biły bardzo mocno z radości, a powodem takiej atmosfery był obchodzony Dzień Babci i Dziadka, połączony z Balem Karnawałowym, aby wspólne tańce i dobra zabawa rozgrzały wszystkie serduszka! Każda grupa zaprezentowała swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Dzieci wręczyły swoim dziadkom i babciom piękne laurki. Po krótkiej przerwie, dzieci w swoich wspaniałych i zachwycających strojach karnawałowych wraz ze swoimi dziadkami ruszyły   na parkiet w rytm muzyki. Radości i uśmiechu było co niemiara.

TEKST I FOTO ZSP nr 4 – P. Kuczera