Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 02.03.2022.

         Włączając się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 zorganizowano biegi Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W zawodach udział wzięło ponad 80 osób. W „biegach tropem wilczym” czołowe miejsca uzyskali:

dziewczęta kl. IV – VI

1. Anna Śmielińska

2.Nikola Łepkowska

3.Gabriela Grzybowska

chłopcy kl. IV – VI

1.Mikołaj Tkaczyk

2.Patryk Godlewski

3.Michał Topolewski

dziewczęta kl. VII – VIII

1.Elżbieta Mrowińska

2.Hanna Prokopiuk

3.Martyna Barylska

chłopcy kl. VII – VIII

1.Kamil Piechowicz

2.Michał Zawidzki

3.Fabian Rosiak

         Na zakończenie zawodów najlepszym wręczono nagrody ufundowane przez UKS „ Reduta” oraz Fundację Wolność i Demokracja. Na szczegółne wyróżnienie za sportową postawę i zaangażowanie zasłużyli: Anna Śmielińska, Mikołaj Tkaczyk i Kamil Piechowicz.

 Tekst i foto ZSP nr 4 – mgr Sławomir Krzeczkowski