“Czas na wakacje…” – zakończenie roku w przedszkolu.

,,W tym dniu uroczystym, podziękować chcemy,
Zaśpiewać, zatańczyć, jak tylko umiemy”

Dnia 15 i 16 czerwca 2021r., w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim, odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego. W tych dniach nasze przedszkole odwiedzili goście – seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przybyli również rodzice, aby podziwiać zdolności i umiejętności swoich pociech. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, uroczystości odbywały się w poszczególnych grupach według ustalonego harmonogramu. Dzieci z poszczególnych grup wraz ze swoimi wychowawcami przygotowały i zaprezentowały atrakcyjne programy artystyczne. Mali artyści recytowali wiersze, śpiewali piosenki, popisywali się umiejętnościami tanecznymi. Wszystkie przedstawienia wzbudziły wiele pozytywnych emocji i wrażeń, ze strony dzieci jak i przybyłych gości. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki . Wicedyrektor Pani Irena Wiśniewska wręczyła rodzicom pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie każdej uroczystości na dzieci czekał pyszny poczęstunek  oraz prezenty ufundowane przez Radę Rodziców. To wyjątkowy dzień dla rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim – dla dzieci. To one spędziły tu jedne z najważniejszych chwil swojego życia. To w przedszkolu wiele się nauczyły, doznały mnóstwa wrażeń, poznały nowych kolegów i koleżanki, nawiązały się pierwsze przyjaźnie. Po 10 miesiącach wspólnych zabaw, spacerów i zajęć nadszedł czas na odpoczynek, na wakacyjne atrakcje w gronie rodziców i swoich bliskich.

            Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji!!!

Wesołe wakacje zaczęły się dzisiaj,
Żegnamy przedszkole, kolegów i misia,
wzywają nas pola zielone i las,
niech żyją wakacje! – wyruszać już czas 🙂