Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka – 27.09.2019.

W dniu 27.09.2019 r. w hali sportowej odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka dla uczniów klas 4-8, oraz Otrzęsiny klasy 4a, które poprowadziła P. Barbara Siwek – opiekun SU, wychowawca kl. 4a – P. Anna Kamińska, a pomogły także Panie Agnieszka Biegaj i P. Patrycja Szatkowska zaś nad oprawą muzyczną czuwał nasz niezawodny DJ Mati – Mateusz Świder, a pomagał mu Bartek G.

 W zabawie uczestniczyło 140 uczniów, nad których bezpieczeństwem czuwali wychowawcy i licznie przybyli RODZICE z klas 4-5, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego przedsięwzięcia !!!

Podczas dyskoteki nie zabrakło KONKURSÓW Z NAGRODAMI : na wybór fajnie tańczących tancerzy, konkurs chodzenia w podporze dla siłaczy, popisy gimnastyczne – doceniające precyzję w wykonaniu kilku przerzutów bokiem tzw. gwiazd, czy konkurs na najliczniej przybyłą klasę. Zwycięstwo w tej ostatniej konkurencji przypadło klasie 4a – grupie, która po raz pierwszy uczestniczyła w dyskotece w dużej szkole, dla której przygotowano nagrodę niespodziankę – miskę popcornu.
Dużą atrakcję imprezy stanowił barek z napojami oraz różnymi ciastami, które na rzecz SU przygotowali rodzice wraz ze swoimi pociechami. Warto dodać, iż wybór ciast był naprawdę imponujący za co serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym a zwłaszcza rodzicom uczniów klasy 4a, którzy spisali się wyśmienicie. BRAWO dla Wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w prace organizacyjne, aby uświetnić naszą zabawę !!!
Dziękujemy także Panu Z Szmytkowskiemu – Dyrektorowi naszej szkoły za udostępnienie hali sportowej, przez co nieco utrudniliśmy przeprowadzenie cyklicznych zajęć za co przepraszamy zainteresowanych.
Dzięki zaangażowaniu i pracy wielu osób w tym pomoc dziewczynek z kl. 8a i kilku stale aktywnych osób, udało nam się uzbierać pieniążki na kolejne działania, nagrody, itp., które będziemy organizować już niebawem.
Opiekun SU mgr Barbara Siwek