“Dzień Chłopaka” 2021.

W tym roku Dzień Chłopaka, czyli 30 września 2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy głównie w klasach w ramach klasowych uroczystości.

Nie zabrakło jednak miłych życzeń i drobnych upominków dla chłopców, były także smaczne poczęstunki.

W związku z pandemią i obostrzeniami Samorząd Uczniowski nie zorganizował dyskoteki, ale symbolicznie uczciliśmy święto wszystkich chłopców dniem krawata i muszki a także na długiej obiadowej przerwie odbył się mini pokaz mody chłopięcej. Śmiałków niestety nie było wielu, czyli chłopców, którzy zechcieli  zaprezentować się na „wybiegu” w wybranym przez siebie okazjonalnym look’u. Dla najlepszych – Szymona i Rafała SU przygotował miłe niespodzianki.

Dziękujemy Paniom wf-istkom P. Biegaj i P. Wilde za wprowadzenie naszych uczestników w rytm pokazu i zaprezentowanie tanecznego kroku naszym modelom.

Dziękujemy Wszystkim za  dobrą atmosferę tego dnia i zapamiętujmy szkolne, szalone chwile !!!

Tekst i foto ZSP nr 4 – opiekun SU Barbara Siwek