Dzień Dziecka 2021 w grupach 0 “a” i “b”.

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”. (Jan Paweł II)

Nie ma nic piękniejszego od radości i uśmiechu dziecka. W Dniu Dziecka, wszystkim zerówkowiczom, radość i uśmiech towarzyszył cały czas. Był to dla naszej całej społeczności uczniowskiej szczególny dzień. Tego dnia, nasi milusińscy przypomnieli sobie, jakie mają prawa i obowiązki. Poznali również dzieci zamieszkujące najodleglejsze części świata oraz ich zwyczaje, zabawy i stroje. Oczywiście nie zabrakło wspólnych zabaw i niespodzianek. W tym dniu dzieci spełniały swoje przedszkolne marzenia. Wcieliły się w rolę nauczyciela i prowadziły zabawy ruchowe. Wymyślały wspólne zadania do wykonania np. narysowanie ulubionej postaci z bajek, zbudowanie najwyższej wieży z klocków. Wspólnie oglądali ulubioną bajkę Misia Uszatka. Pozostałą część dnia spędzili na wspólnych zabawach w ogrodzie przedszkolnym, którym towarzyszył pokaz giga baniek! Gdy zbliżał się czas powrotu do domu, na zerówkowiczów czekała jeszcze jedna niespodzianka – prezenty! To był niesamowity dzień.

Życzymy Wam Drogie Dzieci, aby uśmiech na twarzy i radość jaką macie w swoich serduszkach, zawsze była z Wami !

Tekst i foto ZSP nr 4 – Wychowawcy grup: 0A i 0B