Dzień Dziecka w klasach 0-III – 01.06.2023.

W tym wyjątkowym dniu naszą szkołę odwiedził iluzjonista. W widowisku wzięli udział uczniowie klas 0-III. W programie mistrz iluzji zaprezentował wiele magicznych sztuczek m.in. z piłeczkami, sznurem, kolorowymi chusteczkami. Do swoich występów zapraszał uczniów, więc każdy ochotnik mógł poznać tajemnicę magii z bliska, a nawet spróbować swoich sił w niezwykłych sztuczkach.

Uczniowie byli zdumieni i zachwyceni niezwykłymi umiejętnościami iluzjonisty. Podpatrując zmagania mistrza mogli wziąć do rąk niektóre rekwizyty. Nie zabrakło także radości, śmiechu, zdziwienia, zachwytu i wielkiego zaskoczenia. To niesamowite przedstawienie zostało zwieńczone wielkimi brawami.

Po pokazie wszyscy uczniowie wzięli udział w zabawach i grach zręcznościowych. Był to dzień wyjątkowy, pełen niespodzianek.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Lucyna Bielec