Dzień Dziecka w klasach 4 – 8.

W przeddzień Dnia Dziecka, czyli 31.05.2022 w naszej szkole Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 odbyła się pierwszy raz po pandemii, długo wyczekiwana dyskoteka, przygotowana przez SU dla całej społeczności uczniowskiej. Frekwencja zdecydowanie dopisała, a miejsce najliczniej przybyłej klasy przypadło klasie 5b. Z tej klasy także rodzice stanowili najliczniejszą ekipę w gronie rodziców z klas 4-5, którzy swoim opiekuńczym okiem doglądali bezpieczeństwa swoich pociech podczas zabawy. Nad porządkiem czuwali także wychowawcy klas 4-5 oraz przedstawiciele Sztangielka, którzy przyłączyli się do organizacji dyskoteki. Za pomoc i poświęcony czas – DZIĘKUJEMY !!!

Podczas dyskoteki było wiele atrakcji, różne konkursy z nagrodami, zabawy, wspólne tańce, oczywiście Belgijka, Jerusalema, Zorba, działał także barek z napojami i przekąskami. Zagrał DJ Mati, który poprowadził dobrą, wspólną zabawę.

Natomiast 01.06.2022 w naszej szkole nie było lekcji, nauczyciele wf w składzie: p. S. Krzeczkowski, p. A. Biegaj oraz p. B. Siwek przygotowali dla uczniów dzień na sportowo. Reprezentacje wszystkich klas 4-8 wzięły udział w wieloboju sprawnościowym, którego zwycięzcą została klasa 8b, drugie miejsce przypadło klasie 8c, trzecie – 7c i czwarte – najmłodszej, ale pełnej sportowego zaangażowania klasie 4b.

Wyłoniono także zwycięzców dwóch innych konkursów, plastycznego pod patronatem pana dyrektora  pt. „Dziecko”, w którym triumf odniosła Małgorzata Buszyńska z kl 8c  oraz artystyczno- fryzjerskiego, polegającego na wyłonieniu uczniów z najoryginalniejszymi fryzurami w tym dniu. W kategorii męskiej, nagrodę otrzymał bezkonkurencyjny Bartosz Ciosek z kl. 4a, zaś w kategorii dziewcząt, pierwsze miejsce zajęła Julia Przekora z kl. 5b, zaś wyróżnienie otrzymały: Nikola Żeleźnicka z 8b, Agata Krzeczkowska z 6a oraz Amelia Turos z kl. 5b

Gratulacje dla zwycięzców, a dla wszystkich uczniów życzenia dużo uśmiechu i  radości każdego dnia.

Dziękujemy także sponsorom dzisiejszej i wczorajszej imprezy za vouchery i nagrody:

  • burmistrzowi Nowego Dworu Maz. panu Jackowi. Kowalskiemu,
  • panu Januszowi Dąbrowskiemu – prezesowi Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji,
  • pani Justynie Paszkiewicz – radnej Rady Miejskiej,
  • panu Jackowi Topczewskiemu – Zarzad Osiedla nr 6 Modlin Twierdza,
  • panu Andrzejowi Świdrowi – Agencja Artystyczno- Koncertowa You and Me,
  • panu dyrektorowi Zdzisławowi Szmytkowskiemu,
  • prezesowi UKS Reduta p. Sławomirowi Krzeczkowskiemu,
  • oraz Uczniom z Samorządu Uczniowskiego pracującym w sklepiku szkolnym.

Tekst ZSP nr 4 – opiekun SU – B. Siwek
Foto ZSP nr 4 – Artur Kielar