Dzień Dziecka w Twierdzy – na wesoło i sportowo.

        1 czerwca 2021, to jak wszystkim wiadomo, dzień wszystkich dzieci, dlatego też w naszej szkole, Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 został zorganizowany Dzień Dziecka – na wesoło i sportowo. O sprawny przebieg imprezy zadbali nauczyciele WF, którzy byli pomysłodawcami i organizatorami licznych konkursów, gier, zabaw sportowo-rekreacyjnych oraz tańca popularnej belgijki. Nasi podopieczni zostali obdarowani nagrodami, owocami i słodyczami. Ten owocujący w wiele wrażeń dzień, niewątpliwie na długo zapisze się w pamięci naszych uczniów. Czas, który wspólnie spędziliśmy był bardzo miły, przyniósł wiele radości i zabawy. A teraz szczegóły. Przeprowadzono konkursy:

1. bule

I miejsce – Zuzanna Jakubiak
II miejsce – Emilia Trzpioła
III miejsce – Amelia Turos

2. rzut własnym butem do celu

I miejsce – Lena Miller
II miejsce – Amelia Szmigiel
III miejsce – Filip Stawicki

3. Skok w dal
– dziewczęta:

I miejsce – Maja Orzechowska
II miejsce – Wiktoria Ochal
III miejsce – Karolina Milewska

– chłopcy:

I miejsce – Dawid Franiewski
II miejsce – Kacper Trojak
III miejsce – Jarosław Jandy.

Ten wesoły dla wszystkich dzień zakończyła oczywiście belgijka.

Tekst foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski