Dzień Pluszowego Misia oraz ogłoszenie wyników konkursu „SUPER BOHATER”.

W dniu 25.11.2021 r. obchodziliśmy ŚWIATOWY  DZIŃ  PLUSZOWEGO  MISIA.   Z tej okazji Samorząd Uczniowski kl. 4-8 przygotował wiele niespodzianek dla całej społeczności szkolnej.

Każdy w tym dniu mógł się przebrać wcielając w postać misia, bądź przynieść maskotkę – misia. Tacy uczniowie byli zwolnieni z niezapowiedzianych odpowiedzi ustnych.

Ponadto przewodniczący SU – Szymon Boczek przygotował, a w zasadzie narysował ogromnego misia, który przyozdobił nasz szkolny korytarz. Chętni oczywiście robili sobie pamiątkowe zdjęcia z misiem.

W tym magicznym dniu już zresztą po raz kolejny ogłosiliśmy wyniki konkursu na SUPER  BOHATERA. Celem konkursu było wyłonienie szczególnej osoby, która poprzez swoje czyny – „niesienie dobro”, dzieli się z innymi swoim wielkim sercem.

Udział w konkursie mogli brać zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i pracownicy szkoły. Każdy mógł oddać głos na każdego, krótko argumentując swój wybór.

Po weryfikacji głosów przez przedstawicieli SU pod opieką opiekuna p. Barbary Siwek, tytuł SUPER BOHATERA otrzymała pani woźna Helenka Chmielewska.

Warto dodać, że pani Helenka taki tytuł otrzymała już po raz czwarty na przestrzeni wielu lat, co oznacza, że niepodważalnie od lat jest niezmiennie dobrym człowiekiem, przyjacielem naszej szkoły za co bardzo, bardzo Pani dziękujemy.

   Tekst i foto ZSP nr 4 – Barbara Siwek – opiekun SU