Festyn rodzinny klas 1 – 3 i Otrzęsiny Pierwszoklasistów.

27 września Trzecioklasiści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 zorganizowali „ Otrzęsiny” swoim młodszym kolegom z klas pierwszych. Dzielne „Pierwszaczki” były poddawane trudnym próbom. Musiały wykazać się donośnym głosem ( co większość z nich ćwiczy podczas przerw), dobrym smakiem i powonieniem, tężyzną fizyczną, poczuciem rytmu oraz wiadomościami na temat swojej klasy. Oba zespoły walczyły o super cenną nagrodę, a mianowicie, certyfikat zwalniający z pisania szlaczków, aż przez tydzień. Było więc o co się starać. Potyczki zwyciężyła klasa 1 A.
 Z wygranej najbardziej, nie wiedzieć czemu, ucieszyli się Rodzice.
Uroczystość uświetnili: pani dyrektor Emilia Napiórkowska, wicedyrektor Ewa Rudnicka, Rodzice, Dziadkowie. Nie zabrakło też radnych. Swą obecnością zaszczycili nas przewodniczący Rady Powiatu pan Z. Szmytkowski oraz radna pani J. Paszkiewicz, którzy zadbali , żeby nikt z obecnych nie był głodny, rozdając upieczone własnoręcznie kiełbaski.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Beata Kielar, Klaudia Kubiak.