Gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców rocznik 2007 i młodsi

W dniu 10.03.2020 r. w hali NOSiR odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej rocznik 2007 i młodsi w kategorii dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę tzn. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 z Modlina Twierdzy wśród dziewcząt reprezentowały: MIZERSKA AMELIA KL. 7A, RYCHTER AMELIA KL. 7A, PROKOPIUK HANNA KL. 6C, BARYLSKA MARTYNA KL. 6C, TOŚKA KLAUDIA 6C, MAĆKIEWICZ KLAUDIA 5C, JANKOWSKA WIKTORIA 6C, IZDEBSKA MAJA KL. 6A, ŻELEŹNICKA NIKOLA 6B, MILEWSKA KAROLINA 6B, CIURA ALEKSANDRA 6B, SMUKOWSKA ZUZANNA KL. 6A

Dziewczęta rozegrały dwa mecze z SP 5 i z ZSP nr 1 z Osiedla Młodych i ostatecznie zajęły miejsce 3. Na boisku widać było różnicę pomiędzy dziewczynkami, które trenują piłkę siatkową, a tymi które uczą się techniki zaledwie na lekcjach i ewentualnie kilku sks-ach w terminie bliskim kolejnym zawodom z kolejnej dyscypliny.

Natomiast chłopcy zagrali w składzie: ŁĄCKI IGOR KL. 7A, FAJDEK KUBA KL. 7A, MAĆKIEWICZ KACPER KL. 7A, PIECHOWICZ KAMIL 6B, KOZŁOWSKI IGOR KL. 5A, FRANIEWSKI DAWID KL. 6C, DEROŃ KRYSTIAN 6C, ROSIAK FABIAN 5B

Chłopcy podobnie jak dziewczęta rozegrali dwa mecze z SP 5 i ZSP nr 1, oba na korzyść naszej drużyny w tym jeden zakończony zwycięskim tiebreakiem, co uplasowało drużynę na najwyższym podium.

Brawo dla Wszystkich zawodników za zaangażowanie i grę fair play.

Tekst i foto – ZSP nr 4 – opiekunowie drużyn: B. Siwek i J. Wilde