Grupa „0” B poznaje zawody rodziców.

Dzieci już od najmłodszych lat poznają zawody, które wykonują osoby z ich najbliższego otoczenia. Zerówkowicze wiedzą, że bez wyjątku wszystkie zawody zasługują na szacunek i każdy zawód jest ważny. W środę 3 listopada, o swojej pracy opowiedziała nam mama Maćka – pani Natalia, która jest specjalistą ds. zakupów w firmie specjalizującej się w produkcji opakowań zadrukowanych techniką flexo, z tworzyw sztucznych i papieru. Z ogromnym zainteresowaniem dzieci oglądały narzędzia potrzebne w pracy pani Natalii, a największą atrakcją była możliwość samodzielnego użycia tych narzędzi. Serdecznie dziękujemy mamie Maćka za odwiedziny i poświęcony czas, który spędziliśmy w miłej atmosferze i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Tekst i foto – ZSP nr 4 P. Kuczera