I Powiatowy Konkurs Matematyczny “Z matematyką przez całe życie”

I Powiatowy Konkurs Matematyczny “Z matematyką przez całe życie” odbył się 22 maja 2024 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Celem konkursu było rozwijanie zdolności i umiejętności matematycznych uczniów klas 4-6. Wyniki konkursu:

I miejsce Sebastian (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim),

II miejsce Jan (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Jana Pawła II),

III miejsce Mateusz (ZSP1 w Nowym Dworze Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego),

wyróżnienia: Maja (ZSP1 w Nowym Dworze Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego), Jakub (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim).

Nagrody zostały ufundowane i wręczone przez Starostę Powiatu Nowodworskiego – panią Magdalenę Biernacką, Radnego Powiatu Nowodworskiego – pana Zdzisława Szmytkowskiego oraz Dyrektora Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim – panią Emilię Napiórkowską.

Wszystkim uczestnikom konkursu i nauczycielom gratulujemy, sponsorom dziękujemy za cenne nagrody.

Organizator konkursu-mgr Katarzyna Jandy