„Jasełka” w wykonaniu „Teatru Rodzica” w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Twierdzy Modlin.

,,Jest taki dzień

Bardzo ciepły, choć grudniowy

Dzień, zwykły dzień

W którym gasną wszelkie spory…” 

„Teatr Rodzica” z Publicznego Przedszkola nr 4 w Zespole Szkolono –  Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim wraz ze swoimi dziećmi, przygotował bożonarodzeniowe „Jasełka”. Na pięknej scenie ukazującej dawne Betlejem, przedstawiona została historia narodzin bożej dzieciny. Wspaniała dekoracja z odpowiednim oświetleniem, wyśmienita gra aktorska oraz pięknie wykonane kolędy i pastorałki, sprawiły, że widownia nie mogła oderwać wzroku od sceny, na której rozgrywały się magiczne wydarzenia. Choć nasi aktorzy to niezawodowi artyści, jednak wykazali się wielkim profesjonalizmem. Z wielkim zaangażowaniem wcielili się w swoje role, przygotowali piękne stroje i poświęcili swój cenny czas. Przedstawienie, ukazujące magiczną noc, wzruszyło zarówno dużych, jak i małych, a owacje na stojąco były dowodem na to, że widownia doceniła grę aktorską i talent wokalny artystów. Wspaniali aktorzy otrzymali wiele ciepłych słów od burmistrza miasta Nowy Dwór Mazowiecki pana Jacka Kowalskiego, od pani wicedyrektor Ireny Wiśniewskiej, która podziękowała za wspaniały występ również od dyrektora placówki, Zdzisława Szmytkowskiego oraz od zgromadzonej publiczności. Radosna atmosfera świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła podczas trwania przedstawienia. Będziemy bardzo miło wspominać to przedświąteczne spotkanie. Rodzicom bardzo dziękujemy za udział w przedstawieniu i za ich wielkie zaangażowanie. Jak dobrze mieć tak wspaniałe, twórcze i kreatywne osoby, na które zawsze można liczyć. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia.

Tekst: P. Pasternakiewicz – Ruchała
Zdjęcia: W. Fabek