„Kalendarze adwentowe – wszystkie piękne i kolorowe”

Dziękujemy uczniom i ich Rodzicom za włączenie się w świąteczną akcję charytatywną. Aż 65 kalendarzy zostało zgłoszonych do konkursu ogłoszonego przez Dyrektor Zespołu panią Emilię Napiórkowską. Jury przyznało 11 nagród głównych, 11 wyróżnień i 43 nagrody za udział w drugiej edycji konkursu. Nagrody zostały ufundowane przez Przyjaciół naszej „4” tj.: Przewodniczący Rady Powiatu pan Zdzisław Szmytkowski, Prezes OSP Nowy Dwór Mazowiecki pan Piotr Napiórkowski, Anonimowy Sponsor-Przyjaciel, ponadto Rada Rodziców i Sklepik Szkolny.

Już od dzisiaj rozpoczynamy sprzedaż tych wspaniałych kalendarzy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne oraz na zakup AED – urządzenie medyczne, które służy do wykonywania defibrylacji podczas nagłego zatrzymania krążenia.

ZAPRASZAMY!!!