„Kartka Wielkanocna” – konkurs świetlicowy w Modlinie Twierdzy.

W dniu 24.03.2021 roku z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych został ogłoszony konkurs na najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawczyń: p.J.Skibińskiej oraz p.A.Fajdek poprzez platformę Microsoft Teams bardzo chętnie wykonali swoje prace konkursowe. Każda z nich była estetyczna i niepowtarzalna. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Dawid Jagiełło

II miejsce – Martynka Pracka

III miejsce – Tendera Katarzyna

III miejsce – Jeziorski Krystian

Wyróżnienia: Jakub Golak, Lena Rojek, Dominik Fabryc.

Gratulujemy zwycięzcom i ze względu na panującą epidemiczną sytuację po odbiór dyplomów i nagród ufundowanych przez p. Justynę Paszkiewicz – Radną Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim zapraszamy do małej szkoły lub po powrocie do szkoły.

Tekst i foto ZSP nr 4 : J. Skibińska i A. Fajdek