Każda Mama jest kochana…

Mama to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama to jedno z pierwszych słów wypowiedzianych przez każde dziecko. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Obecna sytuacja uniemożliwiła naszym przedszkolakom świętowanie Dnia Rodziny razem z rodzicami w naszej placówce. Jednak na tą wyjątkową okazję została przygotowana specjalna FOTOBUDKA w kształcie serca, w której można było wykonać niepowtarzalne zdjęcie ze swoimi bliskimi. Ponad to dzieci pod czujnym okiem nauczycielek przygotowały wyjątkowe prezenty dla mam. Przedszkolaki włożyły w swoją pracę mnóstwo miłości i zaangażowania. Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci zaprezentowały program artystyczny. Nie zabrakło pięknych życzeń w postaci wierszy i piosenek wykonanych przez dzieci.  Wyjątkowy występ małych artystów będzie można podziwiać na stronie internetowej placówki. Uroczystościom z okazji Dnia Mamy zawsze towarzyszą duże emocje. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie oraz za każdy codzienny dzień. Każde dziecko w tym dniu dziękuje swojej mamie.