“Kochamy Was całym sercem” – Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu.

Święto Babci i Dziadka, obchodzone 21 i 22 stycznia, to jedne z najpiękniejszych świąt obchodzonych w przedszkolu. To wyjątkowy okres, gdy dziadkowie mogą spędzić czas ze swoimi  największymi skarbami – wnukami. Wysłuchać specjalnie wyrecytowanych przez nich wierszyków, a także otrzymać własnoręcznie wykonane przez maluchy prezenty. Niestety w tym roku, z powodu pandemii, nasi kochani Dziadkowie nie mogli  odwiedzić naszego przedszkola. My jednak  nie zapomnieliśmy o nich.

Dzieci wraz ze swoimi paniami przygotowywały się do tego święta bardzo aktywnie .W salach pojawiły się gazetki okolicznościowe, przedszkolaki przygotowywały upominki dla swoich bliskich, uczyły się wierszy, piosenek i tańców. Występy z tego szczególnego święta zostały przeniesione w sferę wirtualną w formie filmu i zdjęć z tysiącami całusów dla Babć i Dziadków. Przedszkolaki w tym dniu zabrały dla swoich dziadków upominki i laurki wraz z życzeniami.

Dzisiaj jest dzień Babci i święto Dziadziusia,
o tym dniu pamięta każda mała wnusia.
My – wasi wnukowie – również pamiętamy
i swoim najbliższym życzenia składamy.
W dniu Waszego święta, chcemy Wam złożyć
najserdeczniejsze życzenia uśmiechu i słonka.
Szczęścia wielkiego i wszystkiego dobrego.