Kolejny łyżwiarski trening na lodowisku STEGNY 05.03.2021 roku.

W dniu 05.03 ramach zajęć SKS na świeżym powietrzu z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii odbył się drugi już wyjazd do Warszawy na zajęcia na lodowisku Stegny pod opieką Pani B. Siwek i Pani R. Sawickiej – Turek.

Nasza młodzież uczestniczyła w dwu godzinnej ślizgawce ucząc się i doskonaląc swoje łyżwiarskie umiejętności na torze do jazdy szybkiej i lodowisku centralnym.

Podczas tego slotu odczuwalna była niższa temperatura powietrza niż podczas poprzedniego treningu to jednak zupełnie nie przeszkadzało naszym łyżwiarzom.

Tym razem podobnie jak poprzednio grupa chętnych i aktywnych dzieci i młodzieży była liczna i nie wszystkim udało się tym razem pojechać ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, stąd już wkrótce planujemy kolejne łyżwiarskie treningi pod odkrytym niebem.

Tekst i foto ZSP nr 4 – B. Siwek