Konkurs fotograficzny klas 1-3 SP “Co jesień w worku niesie?”

Lato już za nami. Mamy jednak jedną z najpiękniejszych pór roku- jesień. To ona przynosi nam pachnące rumiane jabłka, soczyste barwy w przyrodzie, otula czasem mgłą… Aby uwiecznić te dary, Mały Samorząd zorganizował konkurs fotograficzny pt. „Co jesień w worku niesie? „ Wpłynęło bardzo dużo prac. Decyzją jury w składzie p. Ewa Rudnicka, p. Marta Rytel, p. Agnieszka Suchodolska, p. Patrycja Szatkowska

I miejsce zajął Mikołaj Ujazda IIb

II miejsce Jakub Kubuszewski IIIa

III miejsce Kalina Walczak Ia.

Poza tym wyróżniono prace: Nadii Czerkas, Michała Piotrowicza, Mai Wójcik, Dawida Jagiełły, Amelii Maćkiewicz. Fundatorami nagród są p. Ewa Rudnicka i p. Aldona Kolanek. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!
Tekst i foto ZSP nr 4 – Aldona Kolanek

1 miejsce.
2 miejsce.
3 miejsce.
1 wyróżnienie.
3 wyróżnienie.