Konkurs logopedyczny „ Graj i mów”.

Dni 25, 26 listopada 2021 upłynęły klasom drugim pod znakiem gier. Nie, nie hazardowych, bo to w szkole jest zakazane. Dzieci grały w gry logopedyczne. Do 22 listopada uczestnicy zajęć logopedycznych przynosili skonstruowane przez siebie i rodziców gry logopedyczne na konkurs „ Graj i mów” zorganizowany przez logopedę panią Beatę Kielar. Jak zwykle opiekunowie stanęli na wysokości zadania. Do szkoły dotarły ciekawe i barwne prace. Wszystkie zostały przetestowane przez dzieci. Emocje sięgały zenitu. Raz wygrywali chłopcy, raz dziewczęta. Po zaciętej rywalizacji, wyłonione zostały „gry zwycięzcy”.
Uczestnicy potyczek językowych zdecydowali, że pierwsze miejsce przypadnie Martynie Prackiej z klasy 2b za „ Alfabet logopedyczny”, drugie Wiktorii Sosnowskiej z klasy 2b za „ Powtarzankę”, a trzecie Patrykowi Zdanowskiemu za „ Wymyślankę”. Pierwsze miejsce w kategorii klas V zdobyła Maja Iwińska z klasy 5a. Laureaci otrzymali dyplomy i drobne upominki których sponsorami byli pan Dyrektor Zespołu Zdzisław Szmytkowski, Rada Rodziców i pani Beata Kielar.
Gratulujemy zwycięzcom, którzy miło spędzili czas tworząc i testując grę w gronie rodzinnym.

Tekst i foto ZSP nr 4 – mgr Beata Kielar