Konkurs “Male das Wort”.

Okres pandemii spowodowanej Koronawirusem – nie przeszkodził uczennicom: M. Buszyńskiej i W. Sobczyk z kl. VI c, A. Mizerskiej i Z. Napiórkowskiej z kl. VII a oraz W. Dwojak – z kl.VIIIa, z ZSP nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim, uczestniczyć w międzyszkolnym konkursie plastyczno – językowym pt. “Male das Wort” – “Namaluj słowo”- organizowanym przez ZSP w Boruszowicach (woj. śląskie).

Zadanie konkursowe polegało na graficznym przedstawieniu wybranego słowa niemieckojęzycznego, tak aby było ono zrozumiałe dla osób nie znających języka niemieckiego. Na zdjęciach można zobaczyć jakie pomysłowe i ciekawe prace wykonały dziewczęta naszej szkoły.

Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania nauką języka niemieckiego, poszerzenie i utrwalenie słownictwa, jak również pobudzenie uczniów do kreatywności i twórczości.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu, ja natomiast cieszę się, że
w tym trudnym czasie odosobnienia nie nudziliśmy się, a w domach naszych uczennic zagościły kreatywność i chęć okazywania artystycznych emocji.

Tekst i foto ZSP nr 4 – mgr Bożena Nalewajk

Praca_Zofia Napiórkowska_kl. VII_ZSP nr 4 w Nowym Dworze Maz.
Praca_Wiktoria Sobczyk_kl. VI_ZSP nr 4 w Nowym Dworze Maz.
Praca_Małgorzata Buszyńska_kl. VI_ZSP nr 4 w Nowym Dworze Maz.
Praca_Amelia Mizerska_kl. VII_ZSP nr 4 w Nowym Dworze Maz.
Praca_Weronika Dwojak_kl. VIII_ZSP nr 4 w Nowym Dworze Maz.