Konkurs plastyczny „Państwowa Straż Pożarna za 30 lat”.

W klasach 1-4 ogłoszono konkurs plastyczny „Państwowa Straż Pożarna za 30 lat” organizowany przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Wpłynęło prawie 30 pięknych prac z trzech klas. Jury z klasy 7a wybrało 8 prac, które przeszły do dalszego etapu szkolnego.
W finale kapitan PSP pan Piotr Napiórkowski wybrał następujące prace:

Pierwsze miejsce: Martyna Pracka klasa 2b

Drugie miejsce: Nicola Komornicka 2b

Trzecie miejsce:  Kacper Durczyk  klasa 2b

Wyróżnienie:    Julian Budzowski klasa 2b, Kamila Karcz klasa 2b, Miłosz Tworus-Jaworski klasa 3b

Dyplomy i nagrody ufundowane przez pana Napiórkowskiego zostaną wręczone w późniejszym terminie. Wszystkie prace zostały wysłane do Warszawy i czekamy z niecierpliwością do 09.05.2022, kiedy zostaną wyłonieni zwycięzcy. Dziękuję wszystkim za udział w konkursieJ

Tekst i foto ZSP nr 4 – E. Napiórkowska
P.S. (04.05.) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka;)