„Kwiatek dla Pań” – konkurs w świetlicy szkolnej.

W dniu 04.03.2021 r z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w świetlicy szkolnej został przeprowadzony konkurs pt. „Kwiatek dla Pań”. Uczniowie klas drugich pod opieką swoich wychowawczyń p. I. Wiktorowicz i p. A. Fajdek mieli za zadanie dobrać odpowiednie barwy do projektu obrazka wg. własnej inwencji twórczej. Dzieci bardzo chętnie i z pomysłowością wykonały swoje prace konkursowe. Każda z nich była estetyczna i niepowtarzalna. Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Lena Zakostowicz kl.2c

II miejsce – Piotr Adamski kl.2b

III miejsce – Igor Danielewicz kl.2c

Wyróżnienie:

Basia Cichal kl.2a

Jessica Sobczyk kl.2c

Tomasz Kobziński kl. 2b

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Tekst i foto ZSP_ nr 4 : Anna Fajdek