LODOWISKO STEGNY 25.02.2022 roku.

W ramach nagrody dyrektora szkoły p. Z. Szmytkowskiego za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu uzyskane po I śródroczu w dniu 25.02.2022 r. odbył się wyjazd do Warszawy na zajęcia na lodowisku Stegny pod opieką nauczycieli wf: pani B. Siwek, pani A. Biegaj i pana S. Krzeczkowskiego

Dwu godzinny slot sprawił wiele przyjemności z jazdy na łyżwach,  choć wiele osób jeździło na łyżwach po raz pierwszy w życiu.

Jeździliśmy na dwóch lodowiskach. Jedno zewnętrzne – tor łyżwiarski 400 m x 11 m do jazdy szybkiej, połączony gumową ścieżką z płytą centralną, gdzie uczestnicy ślizgawki doskonalili technikę  i różne figury łyżwiarskie.

Grupa dzieci i młodzieży spisała się wyjątkowo, wszyscy bawili się dobrze, dopisała pogoda a atmosfera sprzyjała aktywnej formie spędzania czasu wolnego, integracji i odpoczynku od codziennej nauki

Tekst i foto ZSP nr 4 – B. Siwek