Łyżwiarski trening na lodowisku STEGNY – 10 i 12.03.2021 roku.

Jeszcze przed zakończeniem sezonu łyżwiarskiego zaplanowanego na połowę marca w ramach zajęć SKS na świeżym powietrzu z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii, odbyły się dwa wyjazdy do Warszawy na zajęcia na lodowisku Stegny pod opieką Pani B. Siwek oraz 10.03 P. A. Biegaj zaś 12.03 – P. D Swatka.

Dwu godzinne sloty mijały szybko i aktywnie. Dzieci i młodzież uczestniczące w ślizgawce pokonały wiele kilometrów jazdy na łyżwach, nauczyli się różnych kroków i technik, doskonaląc swoje umiejętności, hartując organizm, aktywnie spędzając czas po lekcjach zdalnych.

Były to dobre chwile, które w tych trudnych czasach spędzanych w domach, przypomniały o normalności, pozwoliły docenić zwykły trening na świeżym powietrzu.

Tekst i foto ZSP nr 4 – B. Siwek