Mikołajki na wesoło w zerówkach w Twierdzy Modlin.

Mikołajki to jeden z najmilszych i magicznych dni w roku, który niesie radość dzieciom. W grupie „0” a oraz „0” b już od rana panował świąteczny nastrój. Podekscytowani odświętną atmosferą, zerówkowicze nucili piosenki podczas porannej zabawy. Mikołajkowy dzień dzieci zaczęły od zaprezentowania ulubionego tańca św. Mikołaja do piosenki Jingle Bells. Każda grupa zaśpiewała piosenkę „To Mikołaj”, „A Mikołaj pędzi” oraz recytowała wierszyki. Po wspólnej zabawie nadeszła magiczna chwila rozpakowania prezentów, które sześciolatki znalazły pod choinką. Święty Mikołaj to postać dla dzieci wyjątkowa, dlatego zerówkowicze wykonali prezenty dla Białobrodego z Laponii w formie prac plastycznych, które sprawiły wszystkim wielką radość… mamy nadzieję, że Mikołajowi również.

Tekst ZSP nr 4 – Patrycja Kuczera

Foto ZSP nr 4 – Anna Czerwińska – Wójcik, Patrycja Kuczera