Na pandemię – warcaby.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Modlinie Twierdzy, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, rozegrano w klasach I-III turniej warcabowy. Zawody rozegrano na trzech poziomach. Klasy I, II, III walczyły w oddzielnych zmaganiach. W zawodach wystartowało ponad pięćdziesięciu uczniów co bardzo cieszy. Każdy turniej rozpoczynały eliminacje a następnie rozgrywano finał. A oto tryumfatorzy poszczególnych zawodów:

Klasy I
I miejsce – Chmielewska Hanna
II miejsce – Wójcik Maria
III miejsce – Budzowski Julian

Klasy II
I miejsce – Wójcik Jan
II miejsce – Swatek Faustyna
III miejsce – Rucińska Amelia

Klasy III
I miejsce – Smukowski Julian
II miejsce – Zieliński Igor
III miejsce – Kozłowski Patryk

Na zakończenie zawodów najlepszym wręczono nagrody i upominki ufundowane przez dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 Zdzisława Szmytkowskiego oraz UKS „ Reduta”.

Tekst i foto ZSP nr 4 – Sławomir Krzeczkowski