„NIE BÓJ SIĘ POMAGAĆ INNYM” konkurs dla klas siódmych i ósmych.

W dniu 11.11.2020 został przeprowadzony konkurs z edukacji dla bezpieczeństwa. Z powodu zamknięcia szkół formuła konkursu została zmieniona, jednak uczniowie musieli wykazać się tym samym zakresem wiedzy. Konkurs został przeprowadzony na platformie kahoot, co wymagało dodatkowo szybkości i zdecydowania w podejmowaniu decyzji, tak samo jak w prawdziwym życiu
w kryzysowej sytuacji, kiedy trzeba udzielić pomocy poszkodowanemu.

Oto lista nagrodzonych:

1 miejsce: Zuzanna Biegaj – klasa 8b

2 miejsce: Małgorzata Buszyńska 7c, Zofia Napiórkowska 8a

3 miejsce: Amelia Rychter 8a, Klaudia Dąbrowska 8a

Nagrody ufundował Dyrektor Zespołu – pan Zdzisław Szmytkowski. Dziękuję wszystkim za udział
w konkursie, a nagrodzonym serdecznie gratuluję. Pamiętajcie – NIE BÓJCIE SIĘ POMAGAĆ INNYM!

E.Napiórkowska