Noworoczna noc piłkarska w Twierdzy.

Uczniowski Klub Sportowy „Reduta” działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, jak co roku zorganizował halowy, noworoczny turniej piłkarski amatorów. Drużyny dopisały, eliminacje były rozegrane w dwóch grupach, z których po dwa zespoły awansowały do półfinałów. Rywalizacja na boisku była bardzo zacięta. Rezultaty niektórych spotkań rozstrzygane były w rzutach karnych. Nad wydarzeniami na boisku doskonale czuwał sędzia zawodów – Michał Szymański. Oto wyniki zawodów:

Rozgrywki grupowe:

Delta 1 – Jeziorak                              1:0

Twierdza Świata 1 – Bronx             0:7

Delta 2 – Twierdza Świata 2           3:1

Legioniści – Południe                      1:0

Delta 1 – Twierdza Świata 1           2:1

Jeziorak – Bronx                              0:4

Delta 2 – Legioniści                         1:2

Twierdza Świata 2 – Południe       2:4

Delta 1 – Bronx                               1:1

Jeziorak – Twierdza Świata 1        3:1

Delta 2 – Południe                          0:2

Twierdza Świata 2 – Legioniści    0:3

Półfinały:

Bronx – Południe                      2:2 k.2:3

Legioniści – Delta 1                      0:1

Mecz o III miejsce:

Bronx – Legioniści                  7:0

Finał:

Południe –  Delta 1             0:0 k.2:1

Zwycięska drużyna Południa Czosnów wystąpiła w składzie: Artur Abramczyk, Artur Pęgowski /GK/, Piotr Aniszewski, Radosław Ostrowski, Eryk Kiełbasiński, Filip Stańczak, Igor Łępicki, Michał Widywajer, Maciej Burzyński, Dominik Kiełbasiński.

Królem strzelców zawodów został Dominik Konwerski z drużyny Bronx, zdobywca 6 bramek, a najlepszym bramkarzem uznano Artura Pęgowskiego z drużyny Południe. Na zakończenie zawodów najlepszym wręczono nagrody ufundowane przez UKS „Reduta”.

Autor: Sławomir Krzeczkowski