Otrzęsiny klas czwartych oraz dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Dnia 29.09.2023r odbyły się otrzęsiny klas czwartych. Imprezie przewodził motyw “Luzaki kontra Garniaki”. Ci pierwsi to oczywiście wychowankowie z klasy 4a, zaś w rolę Garniaków wcielili się uczniowie z 4b. Dzieci z obu grup rywalizowały w kilku obszarach: prezentacja klasy, test na integrację klasy, współpraca z wychowawcą, wiedzą o szkole i nauczycielach oraz kreatywność. Zabawy było co nie miara. Uśmiechy nie znikały nam z twarzy. Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za genialne poprowadzenie imprezy. Na pewno ten dzień zapadnie nam głęboko w pamięci.

Po otrzęsinach odbyła się również dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Parkiet rozgrzany był do czerwoności, a konkursy podczas zabawy tylko umilały nam pobyt na szkolnej dyskotece. To był naprawdę fajny dzień, teraz czas na regenerację 🙂

W dniu 29.09.2023 odbyła się loteria fantowa, dzieci uczestniczące w szkolnej dyskotece mogły zakupić los i w ten sposób wesprzeć schronisko dla zwierząt w Pomiechówku. Przedmioty na loterię przekazali nauczyciele i uczniowie. Wszystkim Serdecznie dziękujemy. Na zdjęciach widoczne są obrazy namalowane przez jedną z Pań i przekazane na loterię.

Wychowawcy klas czwartych.