Piłka w Twierdzy – 24.08.2019.

W ramach pikniku „ Aktywna Sobota” zorganizowanego dla mieszkańców Twierdzy przez Zarząd osiedla nr 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 i UKS „Reduta” , rozegrano turniej piłkarski z okazji święta Wojska Polskiego o puchar Burmistrza miasta.

 Dopisały drużyny, wystartowało 6 zespołów, dopisali kibice oraz piękna pogoda. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. W opinii obserwatorów zawodnicy pokazali kawał dobrego futbolu. Mecze były bardzo zacięte ale grano fair. Nad wszystkim czuwał rzetelnie i profesjonalnie sędzia zawodów Dariusz Łazicki. A oto wyniki meczów:

Delta – Intercars 0:1
Sparta Modlin – Bezlitośni 3:0
Brooklyn – Młoda Gwardia 0:0
Delta – Bezlitośni 0:2
Intercars – Młoda Gwardia 0:2
Sparta Modlin – Brooklyn 3:0
Delta – Młoda Gwardia 0:2
Bezlitośni – Brooklyn 1:1
Intercars – Sparta Modlin 0:1
Delta – Brooklyn 1:3
Młoda Gwardia – Sparta Modlin 0:1
Bezlitośni – Intercars 2:3
Delta – Sparta Modlin 0:2
Brooklyn – Intercars 2:0
Młoda Gwardia – Bezlitośni 2:2

Klasyfikacja końcowa turnieju

 I miejsce – Sparta Modlin 15 pkt. 10:0
II miejsce – Młoda Gwardia 8 pkt 6:3
III miejsce – Brooklyn 8 pkt 6:5

 Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Damian Trojański, Marcin Dyzio, Wojciech Małecki, Kamil Grynko, Mateusz Biniek, Andrzej Słodkowski, Przemysław Pawelski, Sebastian Świerszcz, Michał Rutkowski, Dominik Kube, Tomasz Borzym.
 Najlepszym bramkarzem turnieju został Damian Trojański który w turnieju zachował czyste konto. Królem strzelców zawodów został Andrzej Słodkowski zdobywca 5 bramek.
Na zakończenie zawodów najlepszym wręczono nagrody ufundowane przez UKS „ Reduta”.

                                                                          Autor – Sławomir Krzeczkowski