Podsumowanie konkursu „Szkoła z sercem”.

Miło mi poinformować, że komisja po dokładnym zważeniu wszystkich korków ustaliła: 3 miejsce – grupa przedszkolna PSZCZÓŁKI – 80 kg 2 miejsce – grupa przedszkolna DELFINKI – 88 kg 1 miejsce – KLASA 4B – aż 189,5 kg!!! GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ? Konkursowi przyświecał wspaniały cel – propagowanie dobrych zachowań związanych z ochroną środowiska i segregacją odpadów. Ale najważniejsze to oczywiście wsparcie naszego młodego mieszkańca w leczeniu i rehabilitacji po przebytym udarze. Sponsorem nagród jest Przewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego pan Zdzisław Szmytkowski. Na słodki poczęstunek pan Dyrektor zaprosi naszych przedszkolaków do cukierni Szarow, natomiast klasa 4b pojedzie na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie z bliska przyjrzy się pracy strażaka. Po wycieczce zostanie zorganizowany poczęstunek.
Tekst i foto ZSP nr 4 – mgr E. Napiórkowska