Pożegnanie „Delfinków” i „Pszczółek” z Publicznego Przedszkola nr 4.

Rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy m.in. ze względu na epidemię koronawirusa, z którą wciąż walczymy. Jednak dla części dzieci nadchodzi czas pożegnania z przedszkolem, ulubionymi paniami oraz koleżankami
i kolegami, z którymi przez 3 lata mogli się bawić niemal codziennie. Zakończenie przedszkola to moment, który zasługuje na to, aby uczcić go
i podziękować za wspólnie spędzony czas. Jest również okazją do podziękowań, szczególnie tym, którzy swoją pracowitością
i systematycznością osiągnęli wiele sukcesów. Ze względu na obostrzenia związane z panującą epidemią uniemożliwione było spotkanie się ze wszystkimi dziećmi opuszczającymi mury przedszkola oraz z ich rodzicami. W dniu 23 września wicedyrektor ds. wychowania przedszkolnego Pani Irena Wiśniewska oraz wychowawcy najstarszych grup „Delfinków”
i „Pszczółek” Pani Paulina Pasternakiewicz – Ruchała, Pani Marta Kaczmarek oraz Pani Magdalena Jurkiewicz – Łukasz serdecznie pożegnali dzieci wręczając im prezenty w postaci książeczek, zakładek, słodkości
i dyplomów , które ufundowane zostały przez Radę Rodziców.
Na szczególne podziękowania zasługują również rodzice przedszkolaków, którzy swoim zaangażowaniem, pozytywną energią oraz bezinteresowną pomocą na rzecz przedszkola sprawili, że 3 lata życia przedszkolnego upłynęło we wspaniałej atmosferze. Na podziękowania szczególnie zasługują: Patrycja Bagińska, Beata Torbicz i Artur Brylikowski, Klaudia Cudzik, Martyna Gołasiewicz, Mariola Grzybowska, Agnieszka Grzybowska, Anna Jarząbek, Monika i Piotr Krzeczkowscy, Marta i Daniel Miernik, Beata Sawicka, Karolina Brzezińska – Skóra, Tomasz Siewruk, Julia Sokołowska oraz Olga Dodacka. Ważne i doniosłe zadanie powierzono dzieciom, aby przekazały swoim rodzicom dyplomy
z najserdeczniejszymi podziękowaniami. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom pomyślności i samych sukcesów w zerówce szkolnej.