Miejski Żłobek nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

„Pożegnanie Lata”

W dniu 22.09.2022r. dzieci ze żłobka żegnały uroczyście lato a witały jesień. Milusińskie wielkimi brawami oraz z uśmiechem na twarzy pożegnały Panią Lato, która ustąpiła miejsca Pani Jesieni.

Jednak zanim Pani Lato odeszła zaprosiła wszystkie dzieci do zabawy na placu zabaw. Było wiele tańców, w których udział wzięli również rodzice oraz zebrani goście. Każdy mógł skosztować pyszności, które zostały przygotowane przez panie z naszej kuchni , między innymi ciast kiełbasek oraz pieczonych ziemniaków. Dzieci korzystały ze wszystkich atrakcji przygotowanych na placu zabaw: malowanie twarzy, oglądanie tworzonych baniek mydlanych , skosztować waty cukrowej oraz popcornu. Miały również okazję poznać dary jakie przyniosła ze sobą Pani Jesień, oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Pożegnanie Pani Lato okazało się wielkim przeżyciem dla wszystkich uczestników zarówno tych mniejszych jak i większych.

Artykuł: Sylwia Sosnowska
Zdjęcia: Blanka Rutkowska