PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY ONLINE

Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online organizowany jest w terminie 16-18.04.2024 r. Każdego dnia będzie publikowany arkusz z innego przedmiot, tak jak na majowym egzaminie. – Na języku polskim będą pytania do tekstu źródłowego i wypracowanie do napisania, a na angielskim słuchanka. Wszystko formą i treścią zbliżone do prawdziwych egzaminów – dodają organizatorzy.

Aby wziąć udział w próbnym egzaminie online, wystarczy się zapisać na stronie https://zday.pl/probny-egzamin-osmoklasisty-online/ Tam również znajdują się dodatkowe informacje. Arkusze będą dostępne przez cały dzień, tak aby każdy uczeń mógł wziąć udział w tym wydarzeniu.

Próbny egzamin online od ZDAY daje okazję do sprawdzenia wiedzy bez stresu, w komfortowych, domowych warunkach, a jednak możliwie zbliżonych do realiów prawdziwego egzaminu – między innymi pod względem limitu czasu. Warto skorzystać z tej okazji, zwłaszcza że udział jest bezpłatny. Rozwiązanie Próbnego Egzaminu Ósmoklasisty Online na pewno pomoże uzyskać wyższy rezultat w połowie maja.