Przedstawienie ,,Lokomotywa’’ Juliana Tuwima z okazji Dnia Dziecka

„Teatr Nauczyciela” to wspaniała inicjatywa ze strony wszystkich nauczycieli Publicznego Przedszkola nr 4. Wprowadzenie dzieci w świat sztuki poprzez zabawy teatralne, inscenizacje, przynosi im wiele korzyści, rozwija wyobraźnię, doskonali mowę, sprzyja umuzykalnieniu, rozwija płynność ruchów oraz zwiększa poczucie własnej wartości. W Dniu Dziecka czerwca nauczyciele przygotowali specjalną niespodziankę dla naszych najmłodszych. Przedszkolaki mogły zasiąść na ,,widowni’’ i obejrzeć wspaniałe w wykonaniu nauczycielek przedstawienie pt. ,,Lokomotywa’’ Juliana Tuwima. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały inscenizację, włączały się do śpiewania piosenek oraz głośno śmiały się z zabawnych scen. Na uwagę zasługuje również ich spostrzegawczość – bez problemu rozpoznały wszystkie występujące w przedstawieniu Panie. Nie zawsze mogą zobaczyć nauczycielki w tak niecodziennej roli. W daleką podróż, zaprosiliśmy specjalnych gości: dyrektora Pana Zdzisława Szmytkowskiego, wicedyrektor Panią Irenę Wiśniewską oraz Panią Marię Bardoni z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy wręczyli naszym najmłodszym prezenty z okazji ich święta. Mamy wielką nadzieję, że za rok znów się spotkamy! Wszystkim dzieciom życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!\