Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 4 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Nowym Dworze Mazowieckim witają Wiosnę.

19marca 2021
by Kinga Kuczkowska

Na przybycie wiosny czekają już chyba wszyscy, tylko gdzie ona jest, skoro za oknem pada śnieg? 19 marca nasze przedszkolaki postanowiły ją w końcu zaprosić. Z tej okazji przy pięknie udekorowanej sali, nawiązującej do tematyki uroczystości, dzieci z grupy „Delfinki” przedstawiły inscenizację. Uzupełnieniem występu artystycznego były kolorowe
i radosne tańce dzieci z pozostałych grup. W tym dniu dominował w przedszkolu kolor zielony. Nie zabrakło także zielonego, słodkiego poczęstunku. Ten radosny czas spędził z nami Dyrektor – Pan Zdzisław Szmytkowski, który pogratulował naszym przedszkolakom wspaniałego występu. Po części artystycznej, wszyscy wyruszyliśmy wesołym korowodem na spacer
z marzannami po kampusie zespołu. Na zakończenie uroczystości, zgodnie z tradycją spaliliśmy marzanny i gromkimi brawami przywitaliśmy upragnioną wiosnę.

Przedszkole