Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 4 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Nowym Dworze Mazowieckim witają Wiosnę.

Na przybycie wiosny czekają już chyba wszyscy, tylko gdzie ona jest, skoro za oknem pada śnieg? 19 marca nasze przedszkolaki postanowiły ją w końcu zaprosić. Z tej okazji przy pięknie udekorowanej sali, nawiązującej do tematyki uroczystości, dzieci z grupy „Delfinki” przedstawiły inscenizację. Uzupełnieniem występu artystycznego były kolorowe
i radosne tańce dzieci z pozostałych grup. W tym dniu dominował w przedszkolu kolor zielony. Nie zabrakło także zielonego, słodkiego poczęstunku. Ten radosny czas spędził z nami Dyrektor – Pan Zdzisław Szmytkowski, który pogratulował naszym przedszkolakom wspaniałego występu. Po części artystycznej, wszyscy wyruszyliśmy wesołym korowodem na spacer
z marzannami po kampusie zespołu. Na zakończenie uroczystości, zgodnie z tradycją spaliliśmy marzanny i gromkimi brawami przywitaliśmy upragnioną wiosnę.