Pszczółki i Delfinki na wycieczce plenerowej.

✅27 maja w ramach innowacji ,,Nowy Dwór Mazowiecki – Modlin Twierdza nasze miasto do współpracy Nas napędza’’ dzieci z grupy Delfinki i Pszczółki wybrały się na wycieczkę plenerową do Cytadeli Twierdzy Modlin 🧱🧱🧱.

✅Poza zwiedzaniem i poznawaniem zabytkowej architektury dzieci wzięły także udział w spotkaniu z wybitnym artystą 🤗, założycielem Gdańskiej Szkoły Muralu, doktorem sztuk pięknych, malarzem muralistą – Panem Rafałem Władysławem Roskowińskim 🫶😊.

✅Dzięki uprzejmości Pana Rafała przedszkolaki zwiedziły pracownię artystyczną i wzięły udział w lekcji na temat sztuki i malarstwa 🖌🎨🤩.

✅Podczas tych niecodziennych zajęć przedszkolaki rozwijały zdolności artystyczne i wyobraźnię oraz wrażliwość zmysłową i twórczą aktywność plastyczną 🤩💪🫶.

✅Dziękujemy Panu Rafałowi Roskowińskiemu oraz Panu Łukaszowi Szablakowi za zaangażowanie i przeprowadzenie tego niezwykle inspirującego spotkania 🫶👏💙.